• A Slideshow with one image only!

    Features is a content slideshow/showcase layout mode. It can display both images and text, or images only, with varying options on their display. Here is a look at the options
  • Home
  • گالری
  • نمایشگاه ها

صفحه نخست

سازمان کفش پارمیس دو هدف اصلی برای خود تعریف نموده است: 1- تضمین سلامت جسمانی مشتریان به واسطه‌ی تولید محصول باکیفیت و منطبق بر استانداردهای علمی. 2- کسب رضایتمندی مصرف‌کنندگان در خرید و استفاده از محصولات پارمیس.

امروزه انواع دمپایی و صندل در طرح ها و رنگ های متفاوت تولید و به بازار مصرف ارائه می‌گردد. شرکت کفش پارمیس نیز این افتخار را دارد که با استفاده از مرغوب‌ترین و با کیفیت‌ترین مواد اولیه همچنین به کارگیری مدرن‌ترین و استانداردترین ماشین‌آلات و تجهیزات روز دنیا و تیم طراحی زبده تولیدات خود را با برند تجاری پارمیس و همگام با مد روز دنیا به نقاط مختلف جهان عرضه نماید.

در راستای رسیدن به اهداف در جهت بدست آوردن سهم بازاری مناسب در سراسر جهان، مدیران شرکت کفش پارمیس با تکیه بر تجربه در زمینه طراحی، تولید، فروش و توزیع انواع دمپایی و صندل که باعث شناخت کامل نیاز مشتریان و بازار از ابعاد کمی و کیفی شده است، و با بهره‌گیری از علم، تجربه و مهارت مهندسان، طراحان و مشاوران عالی در صنعت پاپوش، اقدام به تولید محصولات خود در همه رده‌های سنی مردانه، زنانه، بچه‌گانه و میانه کرده است.

مصرف کنندگان نهایی ما شامل تمامی افراد جامعه می شوند.

در پایان، از شما مشتری گرامی برای انتخاب محصولات کارخانه تولیدی کفش پارمیس متشکریم.

 

با ما در شبکه های اجتماعی همراه باشید

                           

درباره ما

کفش پارمیس یکی از باسابقه ترین مجموعه ها در تولید انواع صندل و دمپایی های زنانه، مردانه و بچگانه است.

تماس با ما

شرکت کفش پارمیس پایپوش


قم، کیلومتر 4 جاده کاشان، قبل از دوربرگردان، درب کرم رنگ، کارخانه کفش پارمیس

025-37227662

025-37223672

https://t.me/parmispaypooshSHOES

info@parmis-shoes.com